Шановні клієнти! Без ручного інструменту не обійтися ні при дрібному побутовому ремонті, ні при масштабному будівництві. Але важливо купити якісну продукцію! Кувалди відповідають суворим стандартам, легко переносять високі навантаження, зручні у використанні і ефективні, що дозволяє прискорити роботу і добитися ідеального результату.
Шановні клієнти! Вже в наявності! Набір інструменту, 1/2", 1/4", CrV, пластиковий кейс 94 предм. СИБРТЕХ виготовлений з інструментальної сталі та упакований в кейс, зроблений з міцного протиударного пластика.
Шановні клієнти! Розширено асортимент: Молоток-обценьки, 450г, з магнітом, фібергласова обгумована рукоятка та Молоток-обценьки, 450г, фібергласова обгумована рукоятка! Скориставшись молотками-обценьками ТМ СИБРТЕХ з мінімальним прикладанням зусиль можна високопродуктивно виконати всі поставлені перед Вами задачі. Володіючи ергономічною рукояткою з покриттям, що запобігає випадкове висковзання з рук, він зручний не тільки в слюсарно-монтажних, а й в побутових роботах.
Шановні клієнти! Раді презентувати новинки асортименту – КЛЮЧІ КІЛЬЦЕВІ УДАРНІ «СИБРТЕХ». Призначені для для монтажу різьбових з'єднань при ремонті і обслуговуванні машин, верстатів і устаткування промислових підприємств і автомобілів
Шановні клієнти! Розширений асортимент автомобільного інструменту TM STELS! Набори: 14108 – Набір інструментів, 1/2 ", 1/4", CrV, пластиковий кейс 69 предм. STELS 14109 - Набір інструментів, 1/2 ", 1/4", CrV, пластиковий кейс 88 предм. STELS 14111 - Набір інструментів, 1/2 ", 1/4", CrV, пластиковий кейс 98 предм. STELS
Шановні клієнти! Розширений асортимент тримачів електродів Тримач електродів ТМ МТХ призначений для закріплення електрода і підведення до нього електричного струму при ручному дуговому зварюванні. Використовуються електроди від 1.6 до 4 мм.
Раді презентувати новинки асортименту - пластикову воронку з сітчастим фільтром ТМ STELS. Пластикова воронка з сітчастим фільтром 160мм STELS виконана з легкого, але міцного матеріалу - АБС-пластика. Має продуману конструкцію, проста і зручна у використанні. При роботі з рідинами різного роду немає ризику їх проливання і розбризкування, а все це завдяки загнутим всередину краям. Скошений носик забезпечує щільне прилягання до кузова автомобіля.
Шановні клієнти! Розширено асортимент: Круг відрізний по металу ТМ СИБРТЕХ! Скориставшись кругами по металу ТМ СИБРТЕХ з мінімальним прикладанням зусиль можна високопродуктивно вирізати деталі та конструкції, що виготовлено зі сталі різних марок. Високих результатів вдається досягти навіть при роботі з тонкостіним профілем.
Шановні клієнти! До 30 Червня 2017 року 135809 Набір слюсарно-монтажний з квадратами, 1/4", 1/2", 94 предм.// MTX MASTER зі знижкою 40% при замовленні від 5х штук.
Шановні клієнти! Розширений асортимент викруток для точної механіки TM GROSS! Викрутки даного розміру незмінні при роботі з електронікою. В набір входить шість викруток розмірами: SL 1.5, SL 2.0, SL 3.0, Ph 00, Ph 0 і Ph 1. Стрижні викруток виготовлені з високоякісної сталі (CrMo). Намагнічені наконечники викруток покриті стійким антикорозійним покриттям. Ергономічна двокомпонентна рукоятка зручно розташовується в руці і дозволяє з ювелірною точністю маніпулювати дрібними...